ZAJÍMAVOSTI / AKTUALITY

 

Vitafoods Europe 2018

Vitafoods Europe 2018

Naše firma bude letos poprvé vystavovat na významném veletrhu se zaměřením na potravinové doplňky a nejrůznější speciality, Vitafoods Europe 2018. Veletrh se koná tradičně ve švýcarské Ženevě, na výstavišti Palexpo ve dnech 15. až 17.5.2018. Budeme rádi, když navštívíte náš stánek číslo D170.

ChemSpec Europe 2018

Tak jako každoročně se naše firma zúčastní veletrhu ChemSpec Europe, který se letos koná v Kolíně nad Rýnem ve dnech 20. až 21. června 2018.
Je to dobrá příležitost sejít se s našimi zákazníky z celé Evropy na jednom místě. Všechny srdečně zveme na náš stánek číslo K102.

ChemSpec Europe 2018
Nová spolupráce s významným výrobcem laboratorních chemikálií

Nová spolupráce s významným výrobcem laboratorních chemikálií

Na základě jednání na LaborExpu se naše společnost stala výhradním zástupcem významného výrobce laboratorních chemikálií Carlo Erba Reagents S.A.S. v České republice a Slovensku. Nabídku tohoto výrobce brzy zařadíme do portfolia našeho e-shopu. Určitě půjde o zajímavé kousky.

LaborExpo v Praze

Naše společnost Alchimica se tradičně zúčastnila veletrhu laboratorní techniky LaborExpo v Praze, kde jsme prezentovali naši značku LaboratorniChemikalie.cz., pod kterou nabízíme širokou škálu chemikálií pro výzkum a vývoj. Tuto značku jsme poprvé představili pod novým logem a věříme, že se líbila nejen návštěvníkům, ale bude se také líbit zákazníkům. Dodatečně děkujeme všem, kteří náš stánek navštívili.

LaborExpo v Praze
Alchimica na konferenci FECC ve Varšavě

Alchimica na konferenci FECC ve Varšavě

Při příležitosti účasti na konferenci FECC ve Varšavě byla dohodnuta spolupráce naší společnosti s Azerbajdžánským výrobcem Isopropanolu, Monoethylenglykolu a Diethylenglykolu o distribuci těchto látek v oblasti střední Evropy. Je to vstup na trh s komoditami a my věříme, že bude úspěšný.