Laboratorní chemiikálie

LaboratorníChemikálie.cz - eshop skupiny Alchimica

Společnost Alchimica s.r.o. spustila nový elektronický obchod laboratorní chemikálie, který nabízí chemikálie pro vědu, výzkum a vývoj. Neuvedené speciality a chemikálie v průmyslovém měřítku naleznete v kategoríích na webu alchimica, případně je nabídneme na labchem@alchimica.cz.

další strana >

Hlavní kategorie eshopu:

Agarózy

Agarózy, sacharidy, polymery - dodává AlchimicaAgaróza, se používá pro tvorbu gelů pro elektroforézu. Tyto gely jsou využívány při analýzách nukleových kyselin a proteinů. Lze ji použít pro široký rozsah velikosti fragmentů v závislosti na koncentraci gelu.. Nabízíme širokou škálu různých agaróz, s různou molekulovou hmotností.

 

Akrylamidy

Akrylamidy a bisakrylamidy pro přípravu gelů pro elektrofrézu. Gel je tvořen polymerací akrylamidu s cross-linkerem. Porozita gelu je dána koncentrací akrylamidu a poměrem akrylamid-corss-linker. Využívá se při analýze DNA


APIs aktivní farmaceutické látky

Aktivn9 farmaceutick0 l8tkzAktivní farmaceutické látky - účinné látky používané v humánní a veterinární medicíně. Zde nabízené látky jsou určeny výhradně pro laboratorní výzkum. V žádném případě nejsou určeny k léčbě!

 

 

Albuminy

AlbuminyAlbumin je jedním z proteinů krevní plasmy. Lze použít pro ELISA analýzu v biochemii

 

 

Alkoholy

Alkoholy - laboratorní chemikálieAlkoholy, jsou organické chemické sloučeniny ze skupiny hydroxyderivátů. Deriváty uhlovodíků, které vznikají náhradou jednoho či více atomů vodíku na atomu uhlíku nearomatického uhlovodíku hydroxylovou skupinou (-O-H). 

 

Aminokyseliny a deriváty

Aminokyseliny a deriváty

Aminokyselina, je obecně jakákoliv molekula obsahující  obecně je jakákoliv molekula obsahující karboxylovou (-COOH) a aminovou (-NH2) funkční skupinu. Nabízíme karboxylové kyseliny s funkční skupinou -NH2 a jejich deriváty (estery, amidy atd.)

další strana >

 

Hlavní nabídka

Novinky

další novinky...
 
 

Tuto webovou prezentaci vytvořila firma a-net © Copyright a-net.cz 2017

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace